Питання

Простий і швидкий кредит

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Особливості швидкого кредиту

Зараз з’явилась можливість оформити на картку швидкий кредит через онлайн. Для цього навіть не потрібно виходити зі свого дому. Сумма кредитних коштів для послуги 2-10 тис гривень, а термін виплат від 4 до 12 тижнів. При цьому, чим більший термін виплат, тим менша відсоткова ставка на кредит.

Все що потрібно для оформлення кредиту, це зайти на сайт «ПростоЗайм», зареєструватись, за оформити заявку. При оформленні заявки не потрібні довідки про доходи чи інші додаткові документи. Кожний користувач сервісу може розраховувати на отримання кредитних коштів. Заявки приймаються з усіх куточків України – з Києва, Одеси, Харкова та інших міст. Все що вам потрібно, це можливість перейти на сайт, та оформити заявку. Швидкий кредит надається особам від 18 років.

Переваги швидкого кредиту

Кредити в інших містах:
Онлайн займ
Гроші до зарплати
Кредит з 18ти років
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи