Питання

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

ЗАПОВНІТЬ ЗАЯВКУ ОНЛАЙН.
Виберіть суму та строки запозичення, натисніть кнопку "Оформити позику" і заповніть необхідну інформацію. Це займе не більше 5 хвилин (при повторному зверненні вам вже не потрібно буде зареєструватися). Для цього знадобиться паспорт, код і банківська карта. Запам’ятайте ваш логін і пароль для вдалого входу в особистий кабінет.
Підв’яжить вашу банківську карту і будьте на зв’язку.
Наступні інструкції та підказки на сайті, підв’яжить банківську карту. На ней у випадковому порядку буде заблокована сума до 5 гривень. Це зроблено для того, щоб ми точно знали, що карта належить саме вам. Будьте на зв'язку, вам може зателефонувати оператор для уточнення деяких даних.
ПОЗИКА СХВАЛЕНА.
Коли позика схвалена, ви миттєво отримуєте гроші перекладом на вашу банківську карту. Тепер сума в вашому розпорядженні. Ви вільні самі розпоряджатися, як витратити гроші і на які цілі: виконати своє бажання або зробити важливу і довгоочікувану покупку. Користуйтеся, із задоволенням.
ПОГАСИТЕ ПОЗИКУ.
Ми створили для вас зручний графік оплати і зробили фіксований платіж, щоб було зручно контролювати суму і термін погашення. Тепер не потрібно вираховувати скільки і запам'ятовувати день, все підказки будуть у вашому особистому кабінеті.