Питання

Просто взяти гроші в борг

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

5 000 грн 20 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

30 днів 90 днів

Плати кожні
15
днів
грн
  • ВІДСОТКОВА
    СТАВКА - %
  • ФІКСОВАНА
    ОПЛАТА КОЖНІ 15 ДНІВ
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення - кожні 15 днів!
НИЗЬКА ВІДСОТКОВА СТАВКА
У нас найнижча відсоткова ставка серед конкурентів - 0.8%
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як отримати гроші в борг через спеціальні сервіси

Щоб отримати гроші в борг не обов’язково звертатись до друзів чи знайомих, достатньо подати заявку через спеціальний сервіс и гроші вже через півгодини будуть на картці. Зараз можна отримати до 10 тис гривень без кредитної історії, довідок про доходи, та повного пакету документів. Але де взяти гроші в борг під нормальний відсоток? Існує досить велика кількість сайтів, на котрих пропонують різні умови мікрокредитування в онлайні. На декотрих сайтах навіть можна отримати гроші в борг під розписку. Можна, наприклад, скористуватись послугами «ПростоЗайм» і в режимі онлайн отримати від 2 тис. гривень на картку. Заявка через сервіс оформлюється за 15-20 хвилин з урахуванням часу на реєстрацію. Для тих, кому терміново знадобились гроші, це один з найкращих варіантів.

Як працює система «ПростоЗайм»

Для тих, кому потрібна значна сума негайно, з’явилась можливість отримати кошти на карту в борг під невеликий відсоток. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію на сервісі, вказати суму грошей, термін виплат, на котрий ви хочете взяти в борг, закріпити картку для нарахування коштів. Після цього можна оформити заявку та відправити її на розгляд менеджеру. Після схвалення заявки, гроші будуть перераховані через декілька хвилин на банківську карту.

Окрім картки одного з банків України і паспорта ще потрібно пред’явити код ідентифікації для підтвердження особи клієнта. Оформлення запиту проводиться без довідок про доходи,поруки та внесків. Гроші в борг під відсоток можна взяти на термін від 4 до 12 тижнів, при цьому відсоткова ставка може змінюватись.

Послугами сервісу можуть користуватись жителі Києва, Харкова, Одеси та інших міст. При заповненні заявки не потрібно вказувати своє місце проживання.

Кредити в інших містах:
Швидкий кредит
Онлайн займ
Гроші до зарплати
Кредит з 18ти років
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту