Вопросы

Просто взяти гроші в борг

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Як отримати гроші в борг через спеціальні сервіси

Щоб отримати гроші в борг не обов’язково звертатись до друзів чи знайомих, достатньо подати заявку через спеціальний сервіс и гроші вже через півгодини будуть на картці. Зараз можна отримати до 10 тис гривень без кредитної історії, довідок про доходи, та повного пакету документів. Але де взяти гроші в борг під нормальний відсоток? Існує досить велика кількість сайтів, на котрих пропонують різні умови мікрокредитування в онлайні. На декотрих сайтах навіть можна отримати гроші в борг під розписку. Можна, наприклад, скористуватись послугами «ПростоЗайм» і в режимі онлайн отримати від 2 тис. гривень на картку. Заявка через сервіс оформлюється за 15-20 хвилин з урахуванням часу на реєстрацію. Для тих, кому терміново знадобились гроші, це один з найкращих варіантів.

Як працює система «ПростоЗайм»

Для тих, кому потрібна значна сума негайно, з’явилась можливість отримати кошти на карту в борг під невеликий відсоток. Для цього потрібно пройти просту реєстрацію на сервісі, вказати суму грошей, термін виплат, на котрий ви хочете взяти в борг, закріпити картку для нарахування коштів. Після цього можна оформити заявку та відправити її на розгляд менеджеру. Після схвалення заявки, гроші будуть перераховані через декілька хвилин на банківську карту.

Окрім картки одного з банків України і паспорта ще потрібно пред’явити код ідентифікації для підтвердження особи клієнта. Оформлення запиту проводиться без довідок про доходи,поруки та внесків. Гроші в борг під відсоток можна взяти на термін від 4 до 12 тижнів, при цьому відсоткова ставка може змінюватись.

Послугами сервісу можуть користуватись жителі Києва, Харкова, Одеси та інших міст. При заповненні заявки не потрібно вказувати своє місце проживання.

Кредиты в других городах:
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи
Интернет кредит
Кредит морякам
Кредит с 21го года