Питання

Прості позики для простих людей

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Де взяти гроші на особисті потреби?

Життя сучасної людини постійно виникають незаплановані статті витрат - то знадобляться гроші на лікування, то необхідно виділити на ремонт ще одну тисячу, і так постійно. В більшості випадків такі витрати не терплять зволікання і доводиться брати в борг невеликі суми, щоб дотягнути до найближчої зарплати і купити все необхідне.

Іноді навіть може виникнути думка взяти «споживчий кредит» в банку, але паперова тяганина і невигідні відсотки відразу роблять це варіант найменш вигідним. А чи можна десь взяти гроші в кредит під невеликий відсоток і при цьому отримати необхідну кількість грошей?

Завдяки системі «БистроЗайм» будь-який зареєстрований користувач зможе взяти позику на термін до 12 тижнів під відсотки. Терміновим платежем можна отримати до 10 тис. Гривень на свою карту, після чого клієнт сервісу має право користуватися отриманими грошима як йому зручно.

Переваги сервісу «ПростоЗайм»

Кредити в інших містах:
Мікрокредит
Кредит без застави та поручителів
Взяти гроші в борг
Швидкий кредит
Онлайн займ