Вопросы

Простий онлайн займ

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Переваги оформлення позики через онлайн

Завдяки сучасним кредитним сервісам можна отримати певну кількість грошей, навіть не виходячи за межі своєї квартири. При цьому, через сервіс можна самостійно вибрати відсоток для позики, термін сплати і відразу розрахувати загальну суму, яку потрібно буде внести під кінець. Одним з найзручніших онлайн сервісів, через котрий можна отримати грошову позику в Україні, є «ПростоЗайм», який надає послуги кредитування простим громадянам. На сайті можна оформити кредит до 10000 гривень, при цьому кошти буде зараховано на карту вже через п’ять хвилин після схвалення заявки. Вам не знадобиться чекати своєї черги, носити довідки про доходи, шукати поруки. Кожний користувач сервісу «ПростоЗайм» може розраховувати на отримання кредиту в будь-який зручний для себе час. Це навіть вигідніше, ніш брати гроші під розписку у знайомих. Все, що потрібно для отримання коштів – активна картка банку і паспорт.

Інструкції для отримання онлайн позики

Щоб отримати грошову позику у Львові,Харкові, Дніпропетровську, Одесі чи Києві, вам необхідно створити профіль користувача на сайті «ПростоЗайм» і закріпити до нього картку. При оформленні заяви треба вказати розмір позики – від 2 до 10 тис гривень, та термін виплат – до 12 тижнів. Після цього залишиться тільки відправити запит і чекати на повідомлення від менеджера. Після перевірки інформації кошти будуть автоматично переведені на рахунок, вказаний в профілі.

Сервіс для оформлення грошової позики працює цілодобово. Тому, якщо ви відправили заявку вночі, вже через 10 хвилин ви можете отримати переказ коштів. Для постійних користувачів послуги перевірка інформації не потрібна, тому нарахування виконується автоматично за шаблоном через 1 хвилину після відправлення заявки.

Через сервіс «ПростоЗайм» ви можете терміново отримати кошти під розписку на свою карту в будь-який час.

Кредиты в других городах:
Интернет кредит
Кредит морякам
Займы для простых людей
Кредит с 21го года
Кредит по паспорту и ИНН