Питання

Простий онлайн займ

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Переваги оформлення позики через онлайн

Завдяки сучасним кредитним сервісам можна отримати певну кількість грошей, навіть не виходячи за межі своєї квартири. При цьому, через сервіс можна самостійно вибрати відсоток для позики, термін сплати і відразу розрахувати загальну суму, яку потрібно буде внести під кінець. Одним з найзручніших онлайн сервісів, через котрий можна отримати грошову позику в Україні, є «ПростоЗайм», який надає послуги кредитування простим громадянам. На сайті можна оформити кредит до 10000 гривень, при цьому кошти буде зараховано на карту вже через п’ять хвилин після схвалення заявки. Вам не знадобиться чекати своєї черги, носити довідки про доходи, шукати поруки. Кожний користувач сервісу «ПростоЗайм» може розраховувати на отримання кредиту в будь-який зручний для себе час. Це навіть вигідніше, ніш брати гроші під розписку у знайомих. Все, що потрібно для отримання коштів – активна картка банку і паспорт.

Інструкції для отримання онлайн позики

Щоб отримати грошову позику у Львові,Харкові, Дніпропетровську, Одесі чи Києві, вам необхідно створити профіль користувача на сайті «ПростоЗайм» і закріпити до нього картку. При оформленні заяви треба вказати розмір позики – від 2 до 10 тис гривень, та термін виплат – до 12 тижнів. Після цього залишиться тільки відправити запит і чекати на повідомлення від менеджера. Після перевірки інформації кошти будуть автоматично переведені на рахунок, вказаний в профілі.

Сервіс для оформлення грошової позики працює цілодобово. Тому, якщо ви відправили заявку вночі, вже через 10 хвилин ви можете отримати переказ коштів. Для постійних користувачів послуги перевірка інформації не потрібна, тому нарахування виконується автоматично за шаблоном через 1 хвилину після відправлення заявки.

Через сервіс «ПростоЗайм» ви можете терміново отримати кошти під розписку на свою карту в будь-який час.

Кредити в інших містах:
Гроші до зарплати
Кредит з 18ти років
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи
Интернет кредит