Вопросы

Простий мікрокредит

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Як оформити мікрокредит на карту через онлайн сервіс

Мікрокредит – це вигідне рішення фінансових проблем для сучасної людини. При необхідності зараз можна оформити невеличку позику, отримати на свій рахунок кошти, а через тиждень, коли з’являться гроші, погасити кредит. На даний момент, майже будь-який користувач інтернету може всього за півгодини взяти мікрокредит через онлайн сервіс.

Як отримати мікрокредит в Києві через «ПростоЗайм»

Через систему «ПростоЗайм» можна отримати мікрокредит для фізичних осіб до 10 тис. гривень всього за декілька хвилин. Для отримання переказу коштів вам потрібно зареєструватись на сайті, мати два документи для підтвердження своєї особи, та картку українського банку. Після закінчення реєстрації можна оформити заявку, при цьому немає потреби

Через сервіс «ПростоЗайм» ви можете отримати мікрокредит в Києві і будь-якому іншому місті України за лічені хвилини. Для отримання коштів знадобиться всього лише пройти реєстрацію на сайті, надати документи, що підтверджують особу, і вибрати суму кредиту, а також термін його погашення. Немає необхідності пред'являти довідки про доходи, вказувати поручителя і використовувати якісь додаткові документи і папери. Сервіс надає свої послуги цілодобово, тому терміновий онлайн переказ на карту прийде навіть о третій годині ночі,

Щоб користувач сервісу «ПростоЗайм» міг взяти мікрокредит до зарплати, або на інші свої потреби, йому потрібно мати два документи і картку банку.Для нарахування коштів на карту буде потрібно скласти невелику заявку, потім почекати 10-15 хвилин, поки її перевірять. Після схвалення кошти миттєво нараховуються на картку.

Умови надання послуг

У 95% випадків користувачі «ПростоЗайм» без будь-яких проблем отримують необхідні кошти, але є кілька моментів, які можуть перешкодити скористатися послугами сервісу:

Кредиты в других городах:
Гроші до зарплати
Кредит з 18ти років
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи
Кредит морякам