Питання

Простий мікрокредит

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як оформити мікрокредит на карту через онлайн сервіс

Мікрокредит – це вигідне рішення фінансових проблем для сучасної людини. При необхідності зараз можна оформити невеличку позику, отримати на свій рахунок кошти, а через тиждень, коли з’являться гроші, погасити кредит. На даний момент, майже будь-який користувач інтернету може всього за півгодини взяти мікрокредит через онлайн сервіс.

Як отримати мікрокредит в Києві через «ПростоЗайм»

Через систему «ПростоЗайм» можна отримати мікрокредит для фізичних осіб до 10 тис. гривень всього за декілька хвилин. Для отримання переказу коштів вам потрібно зареєструватись на сайті, мати два документи для підтвердження своєї особи, та картку українського банку. Після закінчення реєстрації можна оформити заявку, при цьому немає потреби

Через сервіс «ПростоЗайм» ви можете отримати мікрокредит в Києві і будь-якому іншому місті України за лічені хвилини. Для отримання коштів знадобиться всього лише пройти реєстрацію на сайті, надати документи, що підтверджують особу, і вибрати суму кредиту, а також термін його погашення. Немає необхідності пред'являти довідки про доходи, вказувати поручителя і використовувати якісь додаткові документи і папери. Сервіс надає свої послуги цілодобово, тому терміновий онлайн переказ на карту прийде навіть о третій годині ночі,

Щоб користувач сервісу «ПростоЗайм» міг взяти мікрокредит до зарплати, або на інші свої потреби, йому потрібно мати два документи і картку банку.Для нарахування коштів на карту буде потрібно скласти невелику заявку, потім почекати 10-15 хвилин, поки її перевірять. Після схвалення кошти миттєво нараховуються на картку.

Умови надання послуг

У 95% випадків користувачі «ПростоЗайм» без будь-яких проблем отримують необхідні кошти, але є кілька моментів, які можуть перешкодити скористатися послугами сервісу:

Кредити в інших містах:
Кредит без застави та поручителів
Взяти гроші в борг
Швидкий кредит
Онлайн займ
Гроші до зарплати