Питання

Простий кредит з 18ти років

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як оформити кредит з 18 років

Студентам, котрі переїхали вчитись в інше місто, приходиться доволі складно на новому місці спочатку. Майже постійно не вистачає грошей, доводиться чекати стипендію і шукати підробіток, щоб хоч якось забезпечувати собі нормальне проживання в чужому місті. Як варіант, можна взяти швидкий кредит, але без довідок і поручителів ні один місцевий філіал банку не видасть займ студенту. Якщо ти звичайний студент без роботи, то через банк в Україні досить важко оформити навіть невеличкий займ, оскільки єдина стаття доходу – це стипендія.

Проте існують сайти, де дають кредит з 18 років, без поручителів, та документів про дохід. Завдяки онлайн сервісам можна без проблем отримати експрес кредит до 10 тис. Займ можна отримати в будь-якому місті, чи то Харків, чи то Дніпропетровськ, без довідок і поручителів, головне мати паспорт та карту банку.

Як проходить процедура оформлення

  1. Кредит можна оформити в режимі онлайн, для цього потрібно виповнити декілька простих дій на сайті «ПростоЗайм».
  2. Зареєструватись, закріпити картку до профілю.
  3. Вибрати суму займу, встановити термін виплат кредиту. Для швидкого підрахунку кінцевої суми виплат можна скористатись калькулятором на сайті.
  4. Перевірити усі поля заявки, якщо всі дані введено коректно, підтвердити відправлення запиту.
  5. Потрібно трохи зачекати, доки заявка розглядається менеджером, це займе не більше 10 хвилин.
  6. Після перевірки виконується переказ коштів на вказаний номер карти.

Умови отримання кредиту

Споживчий кредит можна отримати в будь-якому місті – Києві, Одесі,Львові,в зручний для вас час. Взяти кредит можна з 18 років для чоловіків і жінок. Для неповнолітніх осіб послуги сервісу не надаються. Для успішного отримання займу ви не повинні мати заборгованостей перед іншими кредитними фірмами.

Якщо ваша заявка відповідає всім правилам сервісу, то шанс отримати кредитні кошти становить близько 95%. Більш детальну інформацію про надання послуг особам від 18 років ви можете отримати, звернувшись до технічної підтримки сайту за вказаним на сторінці телефоном.

Кредити в інших містах:
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи
Интернет кредит
Кредит морякам
Займы для простых людей