Питання

Простий кредит якщо терміново потрібні гроші на карту

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Куди звертатись, якщо терміново потрібні гроші

Будь-які фінансові проблеми можна вирішити, якщо знати куди і коли звернутись по допомогу. Якщо вам потрібні гроші, доволі велика сума, не важливо навіщо, проте дуже терміново, ви спочатку звернетесь до знайомих. Проте якщо в них не вдасться взяти в борг сьогодні, що робити в такій ситуації, куди звертатись і де можна взяти терміново грошей під відсоток?

Є варіант – звернутись до онлайн-сервісу, щоб отримати терміновий переказ коштів на карту. Для цього знадобиться заповнити заявку, вказати номер картки і вже в день звернення можна отримати необхідну суму. Як це працює?

Після переходу на сайт «ПростоЗайм» потрібно ознайомитись з усіма правилами оформлення займу. Сервіс працює по всій території України, тому не важливо, знаходитесь ви в Києві, Харкові чи Одесі, гроші будуть перераховані відразу після відправлення запиту. Завдяки послугам сервісу можна взяти під розписку до 10000 гривен на 12 тижнів. Першу виплату потрібно зробити тільки через два тижні. Не потрібно залишати свого майна під розписку, чи виплачувати якийсь внесок, від вас потрібна тільки картка і паспорт.

Переваги роботи з нами

  1. Ви можете оформити заявку з будь-якого куточка країни, не важливо Київ це, чи інше місто, головне мати вихід в інтернет.
  2. Кошти в кредит ви можете отримати вже сьогодні, через декілька хвилин після перевірки заявки.
  3. Загальна тривалість оформлення займу, приблизно, 20-30 хвилин.
  4. Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні гроші, ви можете витрачати отримані кошти на свій розсуд.
  5. Потрібні гроші на будинок, нічого не залишилось до зарплати? Звертайтесь до нас за отриманням переказу на банківську карту прямо зараз. Ви самі можете обрати умови займу, термін виплат та кількість грошей. Окрім того, калькулятор на сайті допоможе вам швидко підрахувати загальну кількість коштів, котру потрібно буде внести під кінець терміну.
  6. Якщо виникли проблеми при отриманні коштів, ви можете звернутись до нашої технічної служби, котра працює цілодобово.

Про сервіс

Сервіс «ПростоЗайм» - це зручний інструмент для оформлення онлайн кредиту на тривалий термін. Після заповнення невеликої заявки і перевірки наданої інформації, кошти переводяться на картку через п’ять хвилин. Завдяки можливостям сервісу ви можете дістати гроші, навіть коли банки не дають вам мікрозайми через відсутність декількох документів. Вам не потрібно нічого залишати під заставу, достатньо зареєструватись і вказати контактні дані для зв’язку.

Не знаєте, де позичити гроші під мінімальний відсоток? Звертайтесь до нас, послуга видачі кредитів працює цілодобово і без вихідних.

Кредити в інших містах:
Кредит без довідки про доходи
Интернет кредит
Кредит морякам
Займы для простых людей
Кредит с 21го года