Вопросы

Простий кредит якщо терміново потрібні гроші на карту

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
 • ПРОЦЕНТНАЯ
  СТАВКА - %
 • ФИКСИРОВАННАЯ
  ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Куди звертатись, якщо терміново потрібні гроші

Будь-які фінансові проблеми можна вирішити, якщо знати куди і коли звернутись по допомогу. Якщо вам потрібні гроші, доволі велика сума, не важливо навіщо, проте дуже терміново, ви спочатку звернетесь до знайомих. Проте якщо в них не вдасться взяти в борг сьогодні, що робити в такій ситуації, куди звертатись і де можна взяти терміново грошей під відсоток?

Є варіант – звернутись до онлайн-сервісу, щоб отримати терміновий переказ коштів на карту. Для цього знадобиться заповнити заявку, вказати номер картки і вже в день звернення можна отримати необхідну суму. Як це працює?

Після переходу на сайт «ПростоЗайм» потрібно ознайомитись з усіма правилами оформлення займу. Сервіс працює по всій території України, тому не важливо, знаходитесь ви в Києві, Харкові чи Одесі, гроші будуть перераховані відразу після відправлення запиту. Завдяки послугам сервісу можна взяти під розписку до 10000 гривен на 12 тижнів. Першу виплату потрібно зробити тільки через два тижні. Не потрібно залишати свого майна під розписку, чи виплачувати якийсь внесок, від вас потрібна тільки картка і паспорт.

Переваги роботи з нами

 1. Ви можете оформити заявку з будь-якого куточка країни, не важливо Київ це, чи інше місто, головне мати вихід в інтернет.
 2. Кошти в кредит ви можете отримати вже сьогодні, через декілька хвилин після перевірки заявки.
 3. Загальна тривалість оформлення займу, приблизно, 20-30 хвилин.
 4. Ми не запитуємо, навіщо вам потрібні гроші, ви можете витрачати отримані кошти на свій розсуд.
 5. Потрібні гроші на будинок, нічого не залишилось до зарплати? Звертайтесь до нас за отриманням переказу на банківську карту прямо зараз. Ви самі можете обрати умови займу, термін виплат та кількість грошей. Окрім того, калькулятор на сайті допоможе вам швидко підрахувати загальну кількість коштів, котру потрібно буде внести під кінець терміну.
 6. Якщо виникли проблеми при отриманні коштів, ви можете звернутись до нашої технічної служби, котра працює цілодобово.

Про сервіс

Сервіс «ПростоЗайм» - це зручний інструмент для оформлення онлайн кредиту на тривалий термін. Після заповнення невеликої заявки і перевірки наданої інформації, кошти переводяться на картку через п’ять хвилин. Завдяки можливостям сервісу ви можете дістати гроші, навіть коли банки не дають вам мікрозайми через відсутність декількох документів. Вам не потрібно нічого залишати під заставу, достатньо зареєструватись і вказати контактні дані для зв’язку.

Не знаєте, де позичити гроші під мінімальний відсоток? Звертайтесь до нас, послуга видачі кредитів працює цілодобово і без вихідних.

Кредиты в других городах:
Кредит с 21го года
Кредит без справок и поручителей
Кредит по паспорту и ИНН
Микрокредит
Быстрые деньги