Питання

Простий кредит в Житомирі

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Переваги роботи з Простозайм в Житомирі

Онлайн кредит на карту - це дуже простий спосіб отримати гроші та не витрачати час на оформлення кредиту. Сьогодні ви можете отримати кредит онлайн в Житомирі від компанії Простозайм.

Особливості цієї послуги:

· Гроші до зарплати в видаються всім групам населення: студентам, пенсіонерам, безробітним;

· Максимальна сума сягає 10 000 гривень, чого буде достатньо не тільки на придбання бажаних речей, але і на деякі подорожі, лікування;

· Займ грошей відбувається без необхідності приїздити до офісу компанії - оформити онлайн заяву можна всього за декілька хвилин і одразу отримати кошти на карту.


Мікрокредит від Простозайм - це просто і надійно

Мікрокредит у Житомирі від компанії Простозайм відрізняється тим, що команда пропонує вам фіксований відсоток, який одразу буде вказаний перед оформленням позики. Повернення грошів має відбуватися кожні два тижні (певний відсоток, залежить від періоду позики). У особистому кабінеті на сайті ви зможете контролювати залишок.

Взяти кредит в можна без довідки про доходи, для людей віком від 18 ти років. Зверніть увагу, що онлайн центр працює цілодобово (це зроблено для того, аби ви могли отримати кошти терміново).

Для того, аби взяти гроші в борг через наш сервіс треба лише заповнити невелику анкету та внести туди основні дані, включаючи ім’я, вік, номер паспорту, ІНН. Перед тим, як позичити гроші під відсотки, компанія може подзвонити вам, аби уточнити деяку інформацію. Кошти надсилаються на картку вже через 15 хвилин після закінчення оформлення.

Кредити в інших містах:
Кредит в Житомирі
Кредит в Дніпрі
Кредит в Луцьку
Кредит в Вінниці
Кредит в Чернівцях