Вопросы

Простий кредит в Тернополі

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Що знадобиться для того, щоб отримати онлайн кредит в Тернополі

Завдяки інтернету кожний користувач мережі може вирішити більшість проблем, навіть не покидаючи своєї оселі. Наприклад, можна запросто знайти, де взяти гроші в борг, коли ніхто зі знайомих не може допомогти. Рішенням фінансового питання може стати отримання онлайн кредиту на карту за допомогою спеціального сервісу. Все що потрібно зробити користувачеві, це вибрати суму займу, та термін виплати. Після цього потрібно заповнити невеличку онлайн заяву. Через декілька хвилин оператор менеджер надішле відповідь, чи буде виданий займ грошей. Якщо все в порядку, кошти відразу переводяться на картку.

Користуючись послугами сервісу «ПростоЗайм» можна запросто отримати в своє розпорядження до 10000 гривень без довідки про доходи. Для оформлення запиту вам потрібна активна банківська картка та паспорт. Щоб взяти кредит немає потреби вказувати ціль його використання. Обмеження в наданні послуг стосується тільки неповнолітніх. Всі операції дійсні для осіб від 18ти років. Умови надання послуг

  • При оформленні швидкого кредиту в Тернополі, кошти нараховуються на вказану карту одразу після підтвердження менеджера. Щоб прив’язати картку до свого профілю зайдіть в кабінет користувача.
  • Ви можете терміново отримати кошти в будь-який час, оскільки сервіс працює цілодобово. Заповнення запиту займе не більше ніж п’ять хвилин вашого часу, а вже через десять хвилин гроші будуть на картці.
  • На отримання мікрокредиту можуть розраховувати безробітні, пенсіонери, студенти, котрим потрібні зараз гроші.
  • Ви самі обираєте, під який відсоток взяти гроші в борг. Хочете взяти гроші до зарплати з найменшим відсотком? Обирайте суму і термін виплат через систему, чекайте підтвердження, а потім і переказу коштів. Користуйтесь грошима на власний розсуд. Умови виплат

Отримати гроші в борг в Тернополі без довідки про доходи ви можете на строк до 12 тижнів. Перший внесок по виплаті настає через два тижні після отриманні коштів.

Кредиты в других городах:
Кредит в Миколаєві
Кредит в Львові
Кредит в Кіровограді
Кредит в Києві
Кредит в Запоріжжя