Питання

Простий кредит в Суми

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Яким чином можна оформити займ грошей через сервіс «ПростоЗайм»

Сервіс «ПростоЗайм» пропонує найвигідніші варіанти оформлення мікрокредиту для своїх клієнтів. Для того щоб отримати швидкий кредит в Сумах вам достатньо вказати суму до 10000 гривень, визначити терміни виплат, а потім заповнити невеличку онлайн заяву. На перевірку даних потрібен деякий час, тому відповідь від оператора про схвалення запиту може надійти через хвилин 10. Одразу після позитивної відповіді оператора на картку буде надіслана необхідна вам сума.

Процедура проходить без довідок про доходи та інших документів, котрі потребують в банках. Також не має потреби вказувати ціль кредиту. Ви можете отримати гроші, які будуть використовуватись до зарплати, а бо витратити їх на необхідні покупки. Користувач може взяти в борг гроші під відсотки на термін тривалістю від 4 до 12 тижнів з мінімальною відсотковою ставкою. Щоб мати уявлення, скільки потрібно буде виплатити під кінець строку, на головній сторінці є калькулятор. Міняючи значення суми і тривалості займу, ви отримуєте кінцевий результат. Так ви відразу зможете підрахувати суму оформленого онлайн кредиту на карту.


Правила отримання займу

  • Завдяки сервісу «ПростоЗайм» будь-який користувач сайту може отримати гроші в борг в Сумах без довідки про доходи.
  • Отримати кошти на карту можуть пенсіонери, безробітні і студенті, котрі не мають постійного заробітку.
  • Послугами сервісу можуть користуватись особи від 18-ти років.

Ми можемо допомогти в скрутній ситуації

Не знаєте, де взяти в борг гроші коли вони так потрібні? Може не вистачає на покупку, чи потрібно протриматись до наступної зарплати? На будь-які свої потреби ви можете отримати онлайн кредит в Сумах через сервіс«ПростоЗайм».

Ми працюємо цілодобово, без вихідних, тому можемо вислати кошти терміново як вранці, так і вночі. Необхідна вам сума буде перерахована на вашу картку вже через 20 хвилин після заповнення заявки.

Кредити в інших містах:
Кредит в Суми
Кредит в Рівне
Кредит в Полтаві
Кредит в Одесі
Кредит в Миколаєві