Вопросы

Простий кредит в Києві

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Переваги роботи з ПростоЗайм в Києві

Сервіс ПростоЗайм дозволяє без особливих труднощів отримати кредит онлайн в Києві за лічені хвилини. Не потрібно кудись йти чи чекати своєї черги на оформлення невеликого займу, оскільки потрібна тільки картка банку і онлайн заява, котру потрібно буде заповнити. Щоб все оформити за стандартом в меню присутні підказки. Після перевірки наданої інформації кошти надсилаються на карту. Таким чином можна взяти мікрокредит в Києві до 10 000 гривень. Якщо ви ще вагаєтесь чи позичити гроші під відсотки, то годі зволікати, бо виплачувати потрібно за найменшою ставкою — 1,35% . Ви більше ніде не знайдете настільки вигідний займ грошей в місті Києві.


Чому з нами вигідно співпрацювати

1. Наша послуга “швидкий кредит в Києві” надає можливість користувачам отримати необхідні їм кошти за лічені хвилині без зайвих проблем. Всі операції проводяться без довідки про доходи. Якщо гроші потрібно терміново, навіть, вночі ви можете звернутись до нас, бо ПростоЗайм працює цілодобово і без вихідних. Оформлення онлайн кредиту на карту займає приблизно десять хвилин вільного часу.

2. Завдяки нашому сервісу ви можете взяти кредит в Києві на будь-які потреби. Ми не питаємо, навіщо вам потрібні ці кошти, а просто перераховуємо їх на картку. Ми видаємо позики навіть студентам, пенсіонерам і безробітним.

Не знаєте, де взяти гроші до зарплати в Києві, друзі не спроможні допомогти фінансово, а кошти потрібні негайно? Ми пропонуємо гроші в борг в Києві без довідки про доходи під малий відсоток і на вигідних умовах. Нам не потрібно знати, на що ви будете використовувати отримані кошти, нам не потрібні зайві папери.

Якщо не знаєте, де взяти гроші в борг в Києві звертайтесь до ПростоЗайм в будь-який час. Сервісом може користуватись будь-хто від 18 років, головне щоб була картка банку.

Кредиты в других городах:
Кредит в Дніпрі
Кредит в Луцьку
Кредит в Вінниці
Кредит в Черновцах
Кредит в Черкассах