Питання

Простий кредит в Києві

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Переваги роботи з ПростоЗайм в Києві

Сервіс ПростоЗайм дозволяє без особливих труднощів отримати кредит онлайн в Києві за лічені хвилини. Не потрібно кудись йти чи чекати своєї черги на оформлення невеликого займу, оскільки потрібна тільки картка банку і онлайн заява, котру потрібно буде заповнити. Щоб все оформити за стандартом в меню присутні підказки. Після перевірки наданої інформації кошти надсилаються на карту. Таким чином можна взяти мікрокредит в Києві до 10 000 гривень. Якщо ви ще вагаєтесь чи позичити гроші під відсотки, то годі зволікати, бо виплачувати потрібно за найменшою ставкою — 1,35% . Ви більше ніде не знайдете настільки вигідний займ грошей в місті Києві.


Чому з нами вигідно співпрацювати

1. Наша послуга “швидкий кредит в Києві” надає можливість користувачам отримати необхідні їм кошти за лічені хвилині без зайвих проблем. Всі операції проводяться без довідки про доходи. Якщо гроші потрібно терміново, навіть, вночі ви можете звернутись до нас, бо ПростоЗайм працює цілодобово і без вихідних. Оформлення онлайн кредиту на карту займає приблизно десять хвилин вільного часу.

2. Завдяки нашому сервісу ви можете взяти кредит в Києві на будь-які потреби. Ми не питаємо, навіщо вам потрібні ці кошти, а просто перераховуємо їх на картку. Ми видаємо позики навіть студентам, пенсіонерам і безробітним.

Не знаєте, де взяти гроші до зарплати в Києві, друзі не спроможні допомогти фінансово, а кошти потрібні негайно? Ми пропонуємо гроші в борг в Києві без довідки про доходи під малий відсоток і на вигідних умовах. Нам не потрібно знати, на що ви будете використовувати отримані кошти, нам не потрібні зайві папери.

Якщо не знаєте, де взяти гроші в борг в Києві звертайтесь до ПростоЗайм в будь-який час. Сервісом може користуватись будь-хто від 18 років, головне щоб була картка банку.

Кредити в інших містах:
Кредит в Києві
Кредит в Івано-Франківську
Кредит в Запоріжжя
Кредит в Ужгороді
Кредит в Житомирі