Вопросы

Простий кредит в Херсоні

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Як отримати швидкий кредит в Херсоні

Користуючись послугами «ПростоЗайм» кожний відвідувач сайту може оперативно отримати до 10000 гривень на карту банку. Для отримання грошового займу потрібно оформити онлайн заявку, а потім зачекати на її схвалення менеджером. Вам не потрібно йти до банку, чекати своєї черги, нести якісь документи. Кредит оформлюється в о онлайн, кошти переводяться на карту майже миттєво.

Взяти кредит можна на суму від 2 до 10 тис. грн, з максимальною тривалістю виплат – 12 тижнів. Операції по оформленню мікрокредиту проводяться без довідки про доходи. Також не потрібно вказувати на що ви хочете взяти на гроші, котрі взяли в бор під відсотки .


Як працює система

Щоб отримати кредит від «ПростоЗайм», вік користувача ресурсу повинен бути від 18ти років, в нього повинна бути дійсна картка банку. Якщо всі вимоги виконані, шанс отримати онлайн кредит в Херсоні майже стовідсотковий. Після заповнення форми запиту, необхідно почекати декілька хвилин, поки менеджер перевірить дані. Якщо все в порядку, кошти одразу переводяться на карту користувача.


Умови надання займу

  • Через наш сервіс ви можете отримати гроші в борг в м. Херсон без довідок про доходи. Необхідно мати тільки паспорт та електронну пошту для реєстрації запиту.
  • Ви можете звернутись до нас, навіть якщо потрібні гроші до зарплати. Операції по переводу грошей займають не більше п’яти хвилин, тому ви можете терміново отримати необхідні вам кошти.
  • Отримати займ можуть безробітні, пенсіонери, студенти.

Ми допоможемо вирішити ваші фінансові проблеми цілодобово. Звейртайтесь до нас і вам більше не доведеться шукати, де позичити гроші в борг.

Кредиты в других городах:
Кредит в Полтаві
Кредит в Одесі
Кредит в Миколаєві
Кредит в Львові
Кредит в Києві