Вопросы

Простий кредит в Чернігові

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Переваги оформлення онлайн кредиту на картку в Чернігові через систему «ПростоЗайм»

Досить часто потрібно виділити частку сімейного бюджету на незаплановані витрати, через що потрібно шукати, де взяти в борг гроші. У знайомих и друзів може не знайтись необхідної суми, тому краще відразу звернутись за допомогою до спеціальних сервісів, де можна отримати гроші в займ. Одним з таких ресурсів, котрий надає послуги мікрокредитування, являється «ПростоЗайм». Оформлюючи заявку на сайті ви можете отримати необхідні кошті для своїх потреб. Після схвалення займу переведення коштів буде виконано одразу на картку користувача. Ви можете взяти кредит до 10000 гривень з терміном виплат на 12 тижнів.

Послугою можуть скористуватись безробітні, студенти і пенсіонери, оскільки оформлення заяви проводиться без довідок про доходи. Для реєстрації на ресурсі, користувач має буди віком від 18 років. Ви можете взяти в борг гроші під відсотки на коротший термін – від 4 тижнів, але при цьому зросте відсоткова ставка. Щоб дізнатись, яку суму потрібно буде внести під кінець терміну, можна скористатись калькулятором, розміщеним на головній сторінці сайту. Завдяки цій системі можна відразу дізнатись необхідну кількість коштів для покриття мікрокредиту.


Чому з нами вигідно співпрацювати

Ви можете отримати кредит онлайн в м. Чернігів в будь-який зручний для вас час. «ПростоЗайм» працює цілодобово, без вихідних.

Ми не питаємо, навіщо вам потрібні ці кошти, ви можете використовувати їх на свої потреби. Якщо вам потрібні зараз гроші до зарплати або на щось інше – просто залишіть заявку на отримання коштів.

У нас встановлена мінімальна відсоткова ставка на довгострокові займи. Оформлення швидкого кредиту в Чернігові через систему «ПростоЗайм» здійснюється за 20 хвилин. Одразу після підтвердження онлайн заяви ви отримуєте гроші на картку.

Вам не потрібно пред’являти документи про доходи, оскільки «ПростоЗайм» дає можливість отримати гроші в борг в м. Чернігів без довідки про доходи.

Кредиты в других городах:
Кредит в Тернополі
Кредит в Суми
Кредит в Рівне
Кредит в Полтаві
Кредит в Миколаєві