Питання

Простий кредит в Чернігові

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Переваги оформлення онлайн кредиту на картку в Чернігові через систему «ПростоЗайм»

Досить часто потрібно виділити частку сімейного бюджету на незаплановані витрати, через що потрібно шукати, де взяти в борг гроші. У знайомих и друзів може не знайтись необхідної суми, тому краще відразу звернутись за допомогою до спеціальних сервісів, де можна отримати гроші в займ. Одним з таких ресурсів, котрий надає послуги мікрокредитування, являється «ПростоЗайм». Оформлюючи заявку на сайті ви можете отримати необхідні кошті для своїх потреб. Після схвалення займу переведення коштів буде виконано одразу на картку користувача. Ви можете взяти кредит до 10000 гривень з терміном виплат на 12 тижнів.

Послугою можуть скористуватись безробітні, студенти і пенсіонери, оскільки оформлення заяви проводиться без довідок про доходи. Для реєстрації на ресурсі, користувач має буди віком від 18 років. Ви можете взяти в борг гроші під відсотки на коротший термін – від 4 тижнів, але при цьому зросте відсоткова ставка. Щоб дізнатись, яку суму потрібно буде внести під кінець терміну, можна скористатись калькулятором, розміщеним на головній сторінці сайту. Завдяки цій системі можна відразу дізнатись необхідну кількість коштів для покриття мікрокредиту.


Чому з нами вигідно співпрацювати

Ви можете отримати кредит онлайн в м. Чернігів в будь-який зручний для вас час. «ПростоЗайм» працює цілодобово, без вихідних.

Ми не питаємо, навіщо вам потрібні ці кошти, ви можете використовувати їх на свої потреби. Якщо вам потрібні зараз гроші до зарплати або на щось інше – просто залишіть заявку на отримання коштів.

У нас встановлена мінімальна відсоткова ставка на довгострокові займи. Оформлення швидкого кредиту в Чернігові через систему «ПростоЗайм» здійснюється за 20 хвилин. Одразу після підтвердження онлайн заяви ви отримуєте гроші на картку.

Вам не потрібно пред’являти документи про доходи, оскільки «ПростоЗайм» дає можливість отримати гроші в борг в м. Чернігів без довідки про доходи.

Кредити в інших містах:
Кредит в Чернігові
Кредит в Черкасах
Кредит в Хмельницьку
Кредит в Херсоні
Кредит в Харкові