Питання

Простий кредит без застави та поручителів

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як оформити кредит без застави для свого бізнесу

Для тих, хто хоче розпочати свій малий бізнес, чи підтримати свою невелику справу на плаву до першого доходу, «ПростоЗайм» пропонує вигідні умови співпраці. Якщо вам потрібні кошти прямо зараз, достатньо пройти реєстрацію на ресурсі і отримати до 10 тис. гривень позики на термін до 12 тижнів. Кошти в своє розпорядження можна отримати без застави та поручителів, всього за 15 хвилин.

Оскільки розвиток бізнесу потребує постійних внесків, ми пропонуємо особливу програму для співробітництва з малими підприємствами. Для постійних клієнтів діють бонуси, акції та знижки на кожен новий кредит, причому, чим довше буде тривати співробітництво, тим більш вигідні умови кредитування відкриваються перед користувачем. Вже після першого погашення позики сума кредиту збільшується, як і максимальний термін виплат. Обробка заявки на надання нової позики для постійних клієнтів займає всього дві хвилини. Чим більший стаж клієнта в сервісі, тим більше можливостей перед ним відкривається.

Хочете розвивати своє ІП, чи вам необхідно фінансово підтримати невеличке ТОВ? Ми можемо переказати необхідну кількість коштів на карту, причому, терміново і в будь-який час.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Ви можете отримати гроші в кредит без застави. Все що потрібно для цього – заповнити онлайн заявку і надати два документи, котрі підтверджують вашу особу. Взяти гроші в кредит можна в будь-який зручний для вас час. Ми надаємо послуги цілодобово, без вихідних та в свята.

Кредит видається без довідки про доходи, вам не потрібно турбуватись про те, що ваша справа ще не приносить прибутків. Для отримання займу через банк вам довелося б мати справу с неймовірною кількістю документів, через що отримання необхідних коштів може затягнутись надовго. Ми пропонуємо найшвидші і найзручніші рішення ваших фінансових проблем. На наші послуги можуть розраховувати підприємці з Києва, Харкова, Одеси та інших міст України.

Кредити в інших містах:
Взяти гроші в борг
Швидкий кредит
Онлайн займ
Гроші до зарплати
Кредит з 18ти років