Вопросы

Простий кредит без застави та поручителів

ВЫБРАТЬ СУММУ ЗАЙМА ГРН.

2 000 грн 10 000 грн

ВЫБРАТЬ СРОК ЗАЙМА НЕДЕЛЬ

4 недель 12 недель

Плати каждые
14
дней
грн
  • ПРОЦЕНТНАЯ
    СТАВКА - %
  • ФИКСИРОВАННАЯ
    ОПЛАТА КАЖДЫЕ 14 ДНЕЙ
КАК ЭТО РАБОТАЕТ
ПРЕИМУЩЕСТВА
УДОБНО ВОЗВРАЩАТЬ
Фиксированная сумма платежа и точная дата погашения – каждые 14 дней!
НИЗКАЯ ПРОЦЕНТНАЯ СТАВКА
У нас самая низкая процентная ставка среди конкурентов – 1.35%
10 МИНУТ И ДЕНЬГИ НА КАРТЕ
Постоянные клиенты получают деньги на карту за 1 минуту
НА ЛЮБЫЕ ЦЕЛИ
Мы не спрашиваем для каких целей вы берете займ
ВЫСОКИЙ ПРОЦЕНТ ОДОБРЕНИЯ - 95%
Мы лояльны к новым клиентам и ценим наших постоянных
ОЧЕНЬ ПРОСТО
Только паспорт и код, минимум полей для заполнения

Як оформити кредит без застави для свого бізнесу

Для тих, хто хоче розпочати свій малий бізнес, чи підтримати свою невелику справу на плаву до першого доходу, «ПростоЗайм» пропонує вигідні умови співпраці. Якщо вам потрібні кошти прямо зараз, достатньо пройти реєстрацію на ресурсі і отримати до 10 тис. гривень позики на термін до 12 тижнів. Кошти в своє розпорядження можна отримати без застави та поручителів, всього за 15 хвилин.

Оскільки розвиток бізнесу потребує постійних внесків, ми пропонуємо особливу програму для співробітництва з малими підприємствами. Для постійних клієнтів діють бонуси, акції та знижки на кожен новий кредит, причому, чим довше буде тривати співробітництво, тим більш вигідні умови кредитування відкриваються перед користувачем. Вже після першого погашення позики сума кредиту збільшується, як і максимальний термін виплат. Обробка заявки на надання нової позики для постійних клієнтів займає всього дві хвилини. Чим більший стаж клієнта в сервісі, тим більше можливостей перед ним відкривається.

Хочете розвивати своє ІП, чи вам необхідно фінансово підтримати невеличке ТОВ? Ми можемо переказати необхідну кількість коштів на карту, причому, терміново і в будь-який час.

Чому з нами вигідно співпрацювати

Ви можете отримати гроші в кредит без застави. Все що потрібно для цього – заповнити онлайн заявку і надати два документи, котрі підтверджують вашу особу. Взяти гроші в кредит можна в будь-який зручний для вас час. Ми надаємо послуги цілодобово, без вихідних та в свята.

Кредит видається без довідки про доходи, вам не потрібно турбуватись про те, що ваша справа ще не приносить прибутків. Для отримання займу через банк вам довелося б мати справу с неймовірною кількістю документів, через що отримання необхідних коштів може затягнутись надовго. Ми пропонуємо найшвидші і найзручніші рішення ваших фінансових проблем. На наші послуги можуть розраховувати підприємці з Києва, Харкова, Одеси та інших міст України.

Кредиты в других городах:
Кредит з 18ти років
Кредит якщо терміново потрібні гроші на карту
Кредит без довідки про доходи
Интернет кредит
Займы для простых людей