Питання

Простий кредит без довідки про доходи

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як взяти кредит без довідки про доходи в Україні

Завдяки спеціальним інтернет-ресурсам стало можливим отримати онлайн кредит в Україні без довідки про доходи. Це означає, що практично будь-який користувач системи може прямо зараз оформити собі невелику позику, заповнивши онлайн форму. Після схвалення запиту отримані гроші можна використовувати на будь-яки потреби. Процедура оформлення виконується без застави, паперової мороки і поручителів. Все, що потрібно для того, щоб взяти кредит без застави це картка банку і паспорт. Тепер виникає питання, де можна взяти необхідну суму грошей прямо зараз?

Тут на допомогу прийде сервіс «ПростоЗайм», завдяки якому можна отримати в кредит 10000 гривень з терміном виплат три місяці. Чим більший термін встановлений, тем менше відсоток позики буде встановлено. Увесь процес отримання грошей – від реєстрації, до поповнення рахунку, займає не більше двадцяти п’яти хвилин.

Що необхідно зробити для отримання займу

Не знаєте, де взяти потрібну суму просто зараз? Зверніться до сервісу «ПростоЗайм», виконайте ряд простих маніпуляцій і гроші вже на вашій картці. Оформленні швидкого кредиту виконується за декілька простих кроків:

  1. Зайдіть на сторінку сайту, пройдіть реєстрацію, прив’яжіть картку до свого профілю.
  2. Заповніть невеличку онлайн форму, вкажіть суму, яка вам потрібна і термін, протягом якого ви зобов’язуєтесь виплатити кошти.
  3. Реєстрація заявки виконується без застави зі стороні користувача.
  4. Почекайте відгуку оператора. На перевірку інформації потрібен деякий час, проте якщо все в порядку, кредитні кошти будуть нараховані одразу після закінчення перевірки.

Отримані кошти повністю в вашому розпорядженні, ви можете їх витрачати на що завгодно. Але не забудьте про режим виплат, перший внесок потрібно внести через два тижня після отримання коштів.

Кредити в інших містах:
Интернет кредит
Кредит морякам
Займы для простых людей
Кредит с 21го года
Кредит без справок и поручителей