Питання

Простий кредит в Рівне

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Чи можливо отримати гроші в борг без довідки про доходи в м. Рівне ?

Сьогодні стало можливим взяти гроші під відсотки навіть не виходячи з дому, без довідки про доходи і без зайвої мороки. Зробити це можна через сервіс «ПростоЗайм», котрий надає свої послуги цілодобово. Для отримання коштів на картку вам потрібно заповнити онлайн заяву, а потім зачекати її схвалення. Обов’язково потрібна карта банку, на яку можна надіслати кошти. Всю інформацію про те, як оформити запит, де прив’язати карту, та багато іншого ви можете дізнатись за допомогою технічної підтримки.

Ви можете взяти кредит на суму до 10000 гривень, з розстрочкою на 12 тижнів. Першу виплату потрібно буде зробити вже через два тижні після отримання кредиту, потім повторити платіж за мікрокредит ще через 14 днів.


Умови співробітництва

Щоб оформити швидкий кредит в м. Рівне через онлайн, вам необхідно мати паспорт, гарну кредитну історію і картку, на яку можна перерахувати гроші. Зареєстрований користувач може отримати гроші в Рівно в борг без довідки про доходи, та інших зайвих документів. Таким чином, послуга доступна навіть для студентів, безробітних і пенсіонерів, котрі можуть не мати джерела доходу на даний момент.Займ грошей можливий тільки для осіб від 18-ти років. Вигідні пропозиції від «ПростоЗайм»

Якщо вам потрібні гроші до зарплати, а в борг взяти нема у кого, наш сервіс допоможе вам вирішити ваші фінансові проблеми. Завдяки роботі сервісу ви зможете терміново отримати онлайн кредит на карту в будь-який час. Шанс на отримання онлайн кредиту в м.Рівне, майже 95% для більшості користувачів.

Не знаєте, де взяти в борг гроші без ризику для сімейного бюджету? «ПростоЗайм» допоможе вам вирішити цю проблему.

Кредити в інших містах:
Кредит в Рівне
Кредит в Полтаві
Кредит в Одесі
Кредит в Миколаєві
Кредит в Львові