Питання

Простий кредит в Миколаєві

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як отримати мікрокредит без довідки про доходи

В момент, коли вам недостатньо коштів ви завжди можете звернутись до спеціалізованого сервісу, де надається можливість оформити онлайн кредит на карту. В Миколаєві це можна зробити завдяки «ПростоЗайм», ресурсу, котрий видає мікрокредити зареєстрованим користувачам. Все що необхідно для отримання швидкого кредиту в Миколаєві, це мати активну картку будь-якого банку та паспорт. На сайті вам потрібно буде заповнити форму, внести свої контактні дані, ім’я, прізвище, вказати розмір займу, на котрий розраховуєте. Онлайн заявка пробуде в обробці 10-15 хвилин, після чого кошти будуть одразу переведені на карту.

Таким чином зареєстрований користувач може взяти кредит до 10000 гривень. Через сервіс «ПростоЗайм» ви можете отримати гроші в борг в м.Миколаїв без довідки про доходи та інших зайвих документів. Займ грошей можливо оформити на термін від 14 днів. По якій причині ви можете отриматі відмову в наданні коштів

Отримати кредит в Маколаєві через онлайн сервіс «ПростоЗайм» дуже просто, потрібно всього лиш заповнити форму заявки. Проте в декотрих випадках онлайн кредит на карту не буде оформлено. Це може трапитись в наступних випадках:

  • Зареєстрований користувач ще не досяг повноліття. Послуга надається виключно особам від 18-ти років.
  • Є кредитні заборгованості в інших організаціях. Щоб мати змогу взяти в борг гроші під відсотки через наш сервіс, у вас не повинно бути оформлено інших кредитів.

Чому з нами вигідно співпрацювати

  1. Ми не питаємо, навіщо вам ці кошти, ви можете витрачати їх як вам завгодно.
  2. Ми надаємо займи тим, кому потрібні гроші до зарплати, не вистачає на покупку, терміново потрібні кошти на незаплановані витрати.
  3. ПростоЗайм працює цілодобово без вихідних. Ви можете отримати гроші на картку в будь-який зручний для вас час.
  4. Можливість взяти кредит надається пенсіонерам, безробітним і студентам і тим, хто не має змоги оформити документ про заробіток.
  5. Ще шукаєте, де взяти гроші в борг? Годі зволікати, звертайтесь до «ПростоЗайм» прямо зараз.
Кредити в інших містах:
Кредит в Миколаєві
Кредит в Львові
Кредит в Кіровограді
Кредит в Києві
Кредит в Івано-Франківську