Питання

Простий кредит в Кіровограді

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як оформити швидкий кредит в Кіровограді

Завдяки роботі сервісу «ПростоЗайм» ви можете зручно і швидко оформити мікрокредит, навіть не виходячи з дому. Все що потрібно для проведення операції – паспорт і заповнена онлайн заява, в котрій потрібно зазначити особисті дані і контакти для зв’язку. Вказана сума буде переведена на карту після схвалення вашого запиту. Максимальна сума, котру ви можете вказати в заяві – 10000 гривень. Гроші будуть надіслані на рахунок протягом 3-5 хвилин.

До уваги клієнтів. Гроші в борг в Кіровограді ви можете отримати без довідки про доходи та використання інших документів. Максимальна тривалість займу грошей – 12 тижнів. Займ можуть брати особи від 18ти років. Чому онлайн кредит на карту потрібно оформлювати саме у нас?

  1. Сервіс «ПростоЗайм» працює цілодобово, без вихідних, тому ви можете взяти кредит в будь-який зручний для вас час.
  2. Кредити можуть надаватись навіть тим користувачам сервісу, котрі не мають стабільного доходу – студентам, безробітним, пенсіонерам.
  3. Якщо вам потрібні гроші до зарплати, вам достатньо зайти на сайт, пройти реєстрацію та заповнити заявку. Весь процес займає близько двадцяти хвилин.
  4. Послуга надається без довідки про доходи.

Що може заважити вам позичити гроші під відсотки

Будь-який клієнт сервісу з ймовірністю в 95% зможе отримати кредит в Кіровограді через наш онлайн Сервіс, але є декілька моментів, котрі можуть стати причиною блокування заявки.

  1. Порушення домовленостей з іншими кредитними компаніями.
  2. Використання чужих даних під час оформлення кредиту.
  3. Декілька активних займів на даний момент.

В усіх інших випадках заявка отримає схвалення. Якщо ви не знаєте, де взяти гроші в борг,а у знайомих займ взяти не виходить, звертайтесь до «ПростоЗайм». Ми надішлемо кошти відразу після схвалення вашого запиту.

Кредити в інших містах:
Кредит в Кіровограді
Кредит в Києві
Кредит в Івано-Франківську
Кредит в Запоріжжя
Кредит в Ужгороді