Питання

Простий кредит в Хмельницьку

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як оформити мікрокредит в г. Хмельницький за допомогою онлайн сервісу

Нерідко так трапляється, що виникають непередбачені статті витрат в сімейному бюджеті, наприклад, ремонт, придбання нової мебелі або техніки, плата за навчання і так далі. Через це іноді навіть не вистачає грошей до зарплати, тому виникає потреба терміново шукати вихід із ситуації. В такому випадку простіше за все отримати онлайн кредит на карту. Як це можна реалізувати?

Схема доволі проста – необхідно заповнити онлайн заяву, а потім отримати гроші після перевірки запиту. Тепер більш детально про те, як отримати займ грошей в своєму місті.

Якщо хочете отримати онлайн кредит в Хмельницькому, ось що вам потрібно зробити:

  1. Мати картку банку і паспорт.
  2. На головній сторінці сервісу потрібно вибрати суму – максимум 10000 гривень, потім поставити кількість тижнів для виплати.
  3. Закінчити реєстрацію, вказати контакти для зв’язку – телефонний номер, пошту.
  4. Підтвердити заповнення форми, вказати номер карти.
  5. Зачекати, доки менеджер перевірить інформацію. Коли процедура закінчиться, кошти будуть одразу переведені на картку і ви можете ними вільно користуватися.

Інформація для потенційних клієнтів

Щоб отримати гроші в борг в м. Хмельницький без довідки про доходи, достатньо звернутися в сервіс «ПростоЗайм». Всю інформацію про роботу системи ви можете отримати через технічну підтримку сайту. Взяти кредит можуть лиш особи від 18ти років. Чому послуги нашого сервісу вигідні для вас

  • Отримання швидкого кредиту в Хмельницькому через онлайн сервіс не займе більше 20-ти хвилин вашого часу.
  • Сервіс працює цілодобово, тому кошти пересилаються на карту одразу після розгляду заявки, навіть вночі. Ви можете взяти гроші під відсотки в будь-який зручний для вас час.
  • Видача кредитних коштів можлива для пенсіонерів, безробітних і студентів на особисті потреби.
  • Якщо ви не знаєте, де взяти гроші в борг без спеціальних документів, звертайтесь в «ПростоЗайм». Запит на отримання кредиту оформлюється без довідки про доходи та ряду інших документів.
Кредити в інших містах:
Кредит в Хмельницьку
Кредит в Херсоні
Кредит в Харкові
Кредит в Тернополі
Кредит в Суми