Питання

Простий кредит в Херсоні

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як отримати швидкий кредит в Херсоні

Користуючись послугами «ПростоЗайм» кожний відвідувач сайту може оперативно отримати до 10000 гривень на карту банку. Для отримання грошового займу потрібно оформити онлайн заявку, а потім зачекати на її схвалення менеджером. Вам не потрібно йти до банку, чекати своєї черги, нести якісь документи. Кредит оформлюється в о онлайн, кошти переводяться на карту майже миттєво.

Взяти кредит можна на суму від 2 до 10 тис. грн, з максимальною тривалістю виплат – 12 тижнів. Операції по оформленню мікрокредиту проводяться без довідки про доходи. Також не потрібно вказувати на що ви хочете взяти на гроші, котрі взяли в бор під відсотки .


Як працює система

Щоб отримати кредит від «ПростоЗайм», вік користувача ресурсу повинен бути від 18ти років, в нього повинна бути дійсна картка банку. Якщо всі вимоги виконані, шанс отримати онлайн кредит в Херсоні майже стовідсотковий. Після заповнення форми запиту, необхідно почекати декілька хвилин, поки менеджер перевірить дані. Якщо все в порядку, кошти одразу переводяться на карту користувача.


Умови надання займу

  • Через наш сервіс ви можете отримати гроші в борг в м. Херсон без довідок про доходи. Необхідно мати тільки паспорт та електронну пошту для реєстрації запиту.
  • Ви можете звернутись до нас, навіть якщо потрібні гроші до зарплати. Операції по переводу грошей займають не більше п’яти хвилин, тому ви можете терміново отримати необхідні вам кошти.
  • Отримати займ можуть безробітні, пенсіонери, студенти.

Ми допоможемо вирішити ваші фінансові проблеми цілодобово. Звейртайтесь до нас і вам більше не доведеться шукати, де позичити гроші в борг.

Кредити в інших містах:
Кредит в Херсоні
Кредит в Харкові
Кредит в Тернополі
Кредит в Суми
Кредит в Рівне