Питання

Простий кредит в Черкасах

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Оформлення швидкого кредиту в Черкасах через сервіс «ПростоЗайм»

«ПростоЗайм» - це сучасний онлайн сервіс, за допомогою якого можна взяти гроші в борг на свої потреби. У кожного зареєстрованого користувача є можливість взяти кредит на суму до 10000 гривень, не виходячи зі своєї домівки. Процес проводиться по доволі простій схемі: потрібно заповнити онлайн заявку, почекати, доки закінчиться перевірка інформації, отримати гроші на картку одразу після схвалення запиту. Уся процедура займає 25-30 хвилин, а вам навіть не потрібно виходити з власного дому.

Сервіс працює цілодобово, без вихідних, тому ви можете користуватись його послугами в будь-який час. Якщо зручно, ви можете оформити онлайн кредит на карту навіть вночі, при чому гроші будуть одразу перераховані на картку.

Ви можете взяти гроші під відсоток на термін до 12 тижнів. Мінімальний термін виплат займу становить 4 тижні.


Вигідна пропозиція

  1. Щоб отримати онлайн кредит в Черкасах вам потрібно мати банківську картку і паспорт. Реєстрація проходить без довідки про доходи, тому отримати кошти на свій рахунок можуть навіть безробітні, пенсіонери і студенти, котрим, зазвичай, відмовляють в банках.
  2. Ви можете отримати гроші до зарплати за лічені хвилини. Мікрокредит оформлюється за 25-30 хвилин.
Кредити в інших містах:
Кредит в Черкасах
Кредит в Хмельницьку
Кредит в Херсоні
Кредит в Харкові
Кредит в Тернополі