Питання

Простий кредит пенсіонерам

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Умови видачі кредиту пенсіонерам у Києві та інших містах країни

Сьогодні не кожен українець може отримати необхідний для своїх потреб кредит, навіть за наявності чистої кредитної історії. Однією з кількох категорій громадян, яким найрідше видають кредитні кошти у філіях банків, є пенсіонери. Люди, які досягли пенсійного віку, нерідко стикаються із необхідністю отримання додаткових коштів на лікування, процедури, ліки, оскільки низький рівень доходу не дозволяє придбати все необхідне. У таких випадках може допомогти невеликий кредит, але в дуже поодиноких випадках заявку схвалять у банку.

В Україні взяти кредит пенсіонеру заважає кілька факторів:

 1. Тривалість обробки заявки. Практично будь-яка заявка на отримання мікрокредиту в банку проходитиме тривалу процедуру перевірки даних, через що отримання кредитних коштів розтягується на тиждень і більше.
 2. Низький шанс схвалення заявок від пенсіонерів. Отримати споживчий кредит громадянину пенсійного віку вкрай важко, оскільки у більшості випадків банк відмовляється мати справу з клієнтами, які мають низький місячний дохід. Єдина стаття доходів у пенсіонера, як правило, – пенсія, рідше ще й робота.
 3. Невигідні умови. У більшості випадків співпраця з банком просто невигідна через високий відсоток навіть на невеликий кредит для пенсіонера. Що ж робити у разі, якщо терміново знадобилися кошти? Можна звернутися в кредитний онлайн сервіс і скласти заявку на отримання коштів у розстрочку. >

  -Так, пенсіонери також можуть отримати переказ на карту, якщо виконають усі необхідні умови участі в системі.

  -Чи потрібні якісь спеціальні документи для підтвердження статусу пенсіонера ?

  -Ні, достатньо паспорта та ідентифікаційного колись, або іншого документа, що підтверджує особу. Також необхідно мати активну картку банку, на яку можна зарахувати гроші.

  Якщо при оформленні заявки виникли якісь труднощі, ви завжди можете зв'язатися зі службою підтримки «ПростоЗайм».

Кредити в інших містах:
Швидкі гроші
Кредит безробітним
Кредит студентам
Кредит без застави та поручителів
Взяти гроші в борг