Питання

Простий інтернет кредит

ОБРАТИ СУМУ ПОЗИКИ ГРН.

100 грн 2 000 грн

ОБРАТИ ТЕРМІН ПОЗИКИ днів

3 днів 365 днів

« Наведена інформація не є кредитним калькулятором у розумінні Постанови НБУ від 05.10.2021 р. № 100. Для отримання доступу до відомостей щодо всіх видів споживчих кредитів, їх суттєвих характеристик та до кредитного калькулятора (для розрахунку витрат за послугою з надання споживчого кредиту з урахуванням вибраних умов цієї послуги), перейдіть у розділ "Кредитні продукти"»
РОЗКРИТТЯ ІНФОРМАЦІЇ. ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ (ДІЄ З 09.04.2024Р.)

Інформація про боржників (відомості, що ідентифікують боржника, інформацію про умови кредитної операції та виконання зобов’язань за кредитною операцією) подається до Кредитного реєстру Національного банку України відповідно до вимог ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про фінансові послуги та фінансові компанії».

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ
ПЕРЕВАГИ
ЗРУЧНО ПОВЕРТАТИ
Фіксована сума платежу і точна дата погашення
10 ХВИЛИН І ГРОШІ НА КАРТІ
Постійні клієнти отримують гроші на карту за 1 хвилину
НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ
Ми не запитуємо для яких цілей ви берете позику
ВИСОКИЙ ВІДСОТОК СХВАЛЕННЯ - 95%
Ми лояльні до нових клієнтів і цінуємо наших постійних
ДУЖЕ ПРОСТО
Тільки паспорт та код, мінімум полів для заповнення

Як отримати кредит через інтернет

Сервіс «ПростоЗайм» є зручним інструментом для видачі інтернет кредитів простим громадянам України. Скориставшись можливостями сервісу, ви можете взяти кредит до 10 тис. гривень без будь-яких внесків, поручителів і довідок про доходи. Від вас потрібна лише банківська карта.

Порядок дій для оформлення кредиту через інтернет:

  1. Щоб подати заяву на отримання кредитних коштів, необхідно зареєструватися на сайті.
  2. У формі реєстрації потрібно вказати контактні дані - пошту, телефон, а також вказати справжнє ім'я і прізвище позичальника.
  3. Далі потрібно прикріпити картку до свого облікового запису. Для цього буде потрібно ввести номер карти, після чого пройде її верифікація. З рахунку буде знята невелика сума - від 1 до 5 гривень, тому перевірте, щоб на карті були кошти. По закінченню перевірки всі заблоковані кошти будуть доступні для використання.
  4. Після перевірки інформації і схвалення заявки менеджером, зазначена сума надсилається на банківську карту і ви можете її вільно використовувати.

Таким чином, через систему ви можете взяти кредит з розстрочкою до 12 тижнів.

Як отримати кредит через інтернет

Щоб мати можливість взяти кредит в інтернеті за допомогою сервісу «ПростоЗайм», зареєстрований користувач повинен бути повнолітнім. Особи, які не досягли 18 років, не можуть використовувати сервіс для отримання грошей в кредит.

Як погасити кредит

Погасити інтернет кредит можна двома способами: готівковим і безготівковим. Якщо у вас є готівка, то зробити виплату по кредиту ви можете через найближчий термінал.

У системі передбачена можливість погасити кредит по інтернету. Для цього вам знадобиться скористатися послугами інтернет-банкінгу, зайти на аккаунт своєї карти і зробити переклад за вказаними реквізитами. При переказі з картки на картку податок не стягується.

Кредити в інших містах:
Позики для простих людей
Мікрокредит
Кредит без застави та поручителів
Взяти гроші в борг
Швидкий кредит